O mnie

Cześć,

mam na imię Marta i zapraszam Cię na mój blog. Jego idea zrodziła się z bardzo prozaicznego powodu – od wielu lat zmagałam się z nadwagą. Próbowałam wielu diet, co zwyczajnie kończyło się…katastrofą zdrowotną. Bezrefleksyjnie słuchałam wszystkich porad dotyczących odchudzania nie dostosowując ich do własnych możliwości oraz specyfiki mojego organizmu.

Byłam załamana swoim wyglądem! W pewnym momencie postawiłam sobie za cel schudnięcie bez efektu jo-jo.  Zaczęłam słuchać swojego organizmu, zmieniać nawyki krok po kroku, wprowadzać do diety zdrowe zamienniki, zwłaszcza te, które mają potwierdzone działanie przyspieszające metabolizm. Dziś mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jestem zadowolona ze swojej wagi. W ciągu roku zrzuciłam 7 kg i choć do mojego ideału brakuje mi drugie tyle, to nie poddaję się.

Za pomocą tego bloga chcę dzielić się z innymi moimi sposobami na schudnięcie, jednak każdego z Was proszę o to, aby tak jak ja słuchać swojego ciała przed podjęciem decyzji o wdrożeniu jakiejś metody odchudzającej.

Życzę powodzenia!